• GRAFIK
    godzina Gimnastyka godzina         basen 

  poniedziałek

   10:30

   Power + mięśnie kegla    

  wtorek

  9:15

  Power + mięśnie kegla

     

  środa

  9:30

  trilo-chi (joga + taniec + taichi)

     

  czwartek

   

    14.00 gimnastyka w wodzie

  piątek

  9.30 zdrowy kręgosłup + mięśnie kegla    

G

R

A

F

I

K

 

Usługi opiekuńcze na terenie Polski

 

W swoich codziennych działaniach kierujemy się sercem i zrozumieniem drugiego człowieka, dlatego oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalną opiekę dla osób przewlekle chorych, których najbliżsi potrzebują wsparcia w codziennych obowiązkach.

Na terenie całej Polski poszukujemy osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku „opiekunka osób starszych”. Chętnie  nawiążemy również współpracę z osobami posiadającymi medyczne wykształcenie do pracy w sektorze medycznym.

Naszym opiekunkom oferujemy: umowe-zlecenie, elastyczność pracy, stałe wsparcie w postaci szkoleń i spotkań.

 

Jeśli  cechuje Cię wrażliwość na problemy osób starszych i niepełnosprawnych i posiadasz doświadczenie w opiece nad takimi osobami, wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dla naszych podopiecznych oferujemy pomoc w realizacji codziennych obowiązków domowych:

 • sprzątanie, pranie, prasowanie
 • mycie, czesanie, golenie, kąpiel
 • karmienie
 • pomiar ciśnienia i cukru
 • przygotowywanie posiłków
 • robienie zakupów

Ceny usług są każdorazowo ustalane indywidualnie na podstawie ich rodzaju, częstotliwości oraz indywidualnych potrzeb chorego.

 

Wolontariat zagraniczny

 

Zostań wolontariuszem

Poszukujemy dojrzałych osób z predyspozycjami do opieki nad Seniorami i osobami niepełnosprawnymi, dla których nie jest obojętny los i trudy starszych i/lub dotkniętych chorobą ludzi.

Wymagania:

+znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i chęć nauki (w przypadku wyjazdu do Niemiec).

+znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i chęć nauki (w przypadku wyjazdu do Wielkiej Brytanii)

+Osoba wolna od wszelkich nałogów, zdrowa i pełna empatii.

  

Wolontariat w Naszej Fundacji jest bardzo mile widziany i w tej chwili wspiera nas swoim potencjałem ok. 50-60  Wolontariuszy. 18+ to minimalny wiek dla kandydata na Wolontariusza, a doświadczenie pokazuje nam że osoby dojrzałe 35+++ najlepiej sprawdzają się w tej roli.

Podpisujemy umowy z Wolontariuszami oraz zapewniamy im ubezpieczenie w niemieckim lub brytyjskim oddziale firmy Allianz, które obejmuje ubezpieczenie NW-od nieszczęśliwych wypadków, OC-od odpowiedzialności cywilnej oraz ZDROWOTNE-od leczenia szpitalnego, lekarskiego i stomatologicznego.

Wolontariusze z nami współpracujący przy wyjazdach do niemieckich czy brytyjskich rodzin mają za zadanie pomóc im w codziennym życiu. Mieszkają razem z podopiecznym/podopiecznymi, pomagają w przygotowywaniu posiłków, w codziennej toalecie, ubieraniu, robią zakupy, porządki  ale także mogą nauczyć się języka niemieckiego (angielskiego), poznać inną kulturę a  wolny czas poświęcić na zwiedzanie.

Wolontariuszom wyjeżdżającym za granicę, zapewniamy zgodnie z ustawą o Wolontariacie diety-inaczej mówiąc kieszonkowe, a także zwrot kosztów         związanych z realizacją umowy wolontariackiej.

Nasza wolontariuszka opowiada: ...

 Wymagania: 

+Znajomość języka niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym

+Wolontariusz musi być wolny od wszelkich nałogów, zdrowy i pełen chęci pomagania innym.

Jeśli czujecie Państwo że trafiliście pod dobry adres-prosimy
o uzupełnienie formularza, a skontaktujemy sie z Państwem
.

FORMULARZ - zarejestruj się opiekunie :)

 

 

Praca

Posiadamy Agencję Pośrednictwa Pracy. Aktualnie poszukujemy opiekunów do osób starszych.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...